האתר שיעזור לכם להפיג את השעמום ברגע 🙂 - Kicky

 

😁

לא תאמינו, אבל…

לכולנו משעמם מדי פעם.

כולנו גוללים ללא הפסקה.

עוברים בין הפייסבוק לאינסטגרם, הולכים למקרר כל 5 דק' רק כדי לגלות שלא השתנה כלום ומזפזפים בשלט בין טריילרים בנטפליקס.

לפעמים, ברגעים האלה, אני נזכר בשמירות בצבא. וואו, אני לא אשכח לילה אחד מאוד מסוים. התמקמנו על איזה כיפה, זרוקים בין השיחים כשבחוץ אולי 3 מעלות. הידיים קפואות, הבטן מקרקרת, והזמן… הזמן לא עובר. הבעיה שיש לך כשאתה מתעסק בחוסר הנוחות שלך, היא שמתעסקים רק בזה. ואז, אתם יודעים… פאוזה.

מישהו, כאילו עוצר את הזמן.

 

אבל בוא נחזור שניה לענייננו… 

 

בת'כלס, נכון לכתיבת שורות אלו, הבלוג הזה עסק בעיקר במכירות באינטרנט ובפרט באמזון (ואולי עוד יחזור בהמשך). העניין הוא שאני לא מוכר באמזון כבר תקופה. אבל, עדיין מתעסק בשיווק באינטרנט. בעיקר בתחום ה-PPC וה-SEO. עובד במשרד דיגיטל ומנהל תקציבים ללקוחות. אני חושב שבהמשך אנסה לחזור. 

בכל אופן, הפוסט כאן הוא כדי לשתף אתכם באתר חדש שאני עובד עליו, והוא נקרא: Kicky.

אפשר להיכנס אליו מהכתובת הזאת: https://kicky.co.il/ 

האתר יספק תוכן בתחום התרבות (המלצות על סרטים וסדרות כרגע) ובהמשך יהיה גם אקטואליה, ותכנים בידוריים. אני משקיע בזה די הרבה, בהמשך יעלה עוד המון תוכן.

אני מתכנן לנסות להזרים לאתר המון טראפיק מכל מיני ערוצים, ממומן ואורגני (SEO) ולעשות מוניטיזציה עם תכניות שותפים, אדסנס ונייטיב (טאבולה ואאוטבריין). סיבה נוספת שהחלטתי לפרסם את הפוסט הזה, היא כי יש לו ערך מבחינת הקידום האורגני של האתר. הקישור שצירפתי הוא קישור No Follow לאתר שלי, וגם עצם זה שיש אזכור לאתר באינטרנט, מאותת לגוגל עליו לחיוב. אגב, הסיבה ששמתי קישור No Follow (קישור שלא מעביר כוח ולא כל כך עוזר כביכול לקידום האורגני), ולא Do Follow (קישור שמעביר כוח שעוזר לקידום בתוצאות האורגניות), היא כי גוגל אוסרים לקשר בין אתרים שבבעלותך, ביניהם. 

בכל אופן, משהו אחרון שאני רוצה לספר לכם…

בשנתיים האחרונות התעסקתי בעיקר עם פרסום ממומן לפייסבוק ולגוגל. שמתי לב שאין בארץ קורס דיגיטלי ממש טוב על גוגל (שגוגל זה אומר גם גוגל חיפוש, גם יוטיוב, גם דיספליי וג'ימייל).

אם זה משהו שיכול לעניין אתכם תשאירו תגובה, אשמח לראות את מידת ההתעניינות. 

NO MORE BORING? באתר Kicky