מקורות וכלים למוכרי אמאזון במודל המותג הפרטי  Amazon FBA Private Label Resources

גילוי נאות: חלק מהקישורים הם קישורי אפילייטס לאתרים שיכולים לעזור להגדיל מכירות ב- אמאזון, אני ממליץ על נותני השרות השונים מתוך ניסיון אישי שלי איתם או פשוט המלצה כי הם חזקים בשוק, אני מצאתי את הכלים האלה מאוד שימושיים בשבילי ואני בטוח שגם אתם, עם זאת אני לא לוקח שום אחריות לגביי השירותים שלהם.
חיפוש מוצרים להשקה באתר אמאזון –

Product Research for Amazon FBA

 Jungle_Scout

Jungle Scout Extension

תוכנה לניתוח נתונים של מוצרים פוטנציאליים, הכלי הזה הוא בהחלט אחד הפייבוריטים שלי, פשוט חוסך המון שעות של עבודה ומקצר תהליכים בחיפוש מוצרים.

Jungle Scout Web App 

ללא ספק אחד הכלים המבריקים שיש בשוק, הכלי הזה יכול לעזור לכם למצוא מוצר פוטנציאלי אפילו בכמה דקות ! יש במאגר עשרות אלפי מוצרים וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לסנן לפי הפרמטרים שמתאימים לכם.

Camel Camel Camel

הכלי הזה הוא כלי חינמי, מאפשר לכם להסתכל על היסטוריית המחירים של כל מוצר מהיום שהוא התחיל להיסחר ב- אמאזון, הדירוג שלו (BSR), ועוד כמה פיצ'רים מגניבים.

Google Trends

הכלי הזה יאפשר לכם להעריך אם המוצר שאתם רוצים להשיק הוא עונתי או לא.

מחקר מילות מפתח – Amazon Keyword Research

Merchant Words

אתר מעולה למחקר מילים ולמצוא רעיונות למילות מפתח, הכלי מראה מספר חיפושים ממוצע לכל מילת חיפוש בחודש, זה לא מדויק אבל נותן תמונה שאמורה להספיק בשביל לדעת האם המילה מחופשת הרבה או מעט.

Simple Keyword Inspector

בכלי הזה יש אפשרויות רבות לאיתור מילות מפתח, ריגול אחרי המתחרים שלנו, ועוד כל מיני פיצ'רים שיכולים לעזור במציאת מילות מפתח לשים בקמפיינים שלנו ב- אמאזון – PPC

Google Keyword Planner

כלי חינמי המאפשר לך לעשות מחקר מילות מפתח עבור נפח חיפוש וביקוש למוצר. כלי זה הוא גם נהדר ליצירת מילות מפתח עבור מסעות פרסום PPC ב- אמאזון.

Scientific Seller

כלי חינמי מעולה מותאם לאתר Amazon ועוזר למציאת מילות מפתח.

Helium 10

הליום 10, הוא כלי מעולה שמאוד שונה משאר הכלים בשוק, תוכלו למצוא שם המון דרכים לאתר מילות מפתח ייחודיות ולעשות אופטימיזציה למוצר שלכם ב- אמאזון!
תמונות מוצרים, כתיבת תוכן, ואתרי פרילנסרים

99 Design

לבעלי תקציבים קצת יותר גדולים – אתר עם מעצבים ברמה גבוהה (לי באופן אישי אין ניסיון אבל הרבה אנשים ממליצים).

Xplace

אתר ישראלי לגייס פרילנסרים מומחים מכל תחום, לכל מטרה, עבודה ומשימה. כנ"ל למציאת עובדים לביצוע פרויקטים ומיקור-חוץ.

Fiverr

באתר פייבר תוכלו למצוא כל בעל מקצוע שרק תרצו, החל מעריכת תמונות למוצר שלכם, כתיבת תוכן לעמוד המכירה וכמעט כל מה שעולה לכם על הדעת.

Upwork

בדומה לפייבר גם כאן תוכלו למצוא כל בעל מקצוע שאתם צריכים לעבודות כמו עריכת תמונות, צילום, כתיבת תוכן וכו..

LISTING OPTIMIZATION – אופטימיזציית דף המכירה 

 Splitly-Split-Test-Amazon

Splitly

הכלי הזה יעזור לכם לעשות ספליט טסטינג (בדיקה של מספר וריאציות שונות), לפני התכנה הזאת היינו צריכים בצורה ידנית לשנות אלמנט מסוים בדף כמו תמונה, כותרת או בולט, לחכות 2-3 שבועות ולראות איך השינוי השפיע על אחוז ההמרה שלנו, הכלי הזה מאפשר לכם לעשות את זה בצורה אוטומטית ולראות אפילו עוד יותר נתונים שבלעדיו כנראה תפספסו מעקב דואר אלקטרוני – השגת פידבקים וביקורות, איסוף מיילים מלקוחות.


מעקב דואר אלקטרוני – השגת פידבקים וביקורות, איסוף מיילים מלקוחות

Feedback Genius

Feedback Genius 
נבנה עבור מוכרי המותג הפרטי ב- אמאזון במטרה לקבל יותר פידבקים וביקורות מהלקוחות. הוא מתמקד בשני צורות המשוב וסקירות עבור המוצרים שלנו וחשבון המוכר ומקנה אפשרות שליטה רבה יותר על המיילים ללקוחות שלנו.

GetResponse

תוכנת שיווק דוא"ל ואוטורספונדר, 350,000 משתמשים לא טועים. 30 ימי נסיון חינם. יש ה-מ-ו-ן אפשרויות, לנהל רשימת מיילים אמיתיים (לא של המערכת של אמאזון), לבנות דפי נחיתה והרבה כלים שיעזרו לכם בכל הנושא של שיווק במייל.

ביקורות – Amazon Review Services

אמאזון

AMZ Tracker

כלי פשוט מעולה עם קהילה ענקית שרק מחפשת מוצרים להשאיר עליהם ביקורות. בנוסף יש כמה פיצ'רים שיכולים לעזור לכם לשפר את המכירות באמאזון כמו אפשרות לחלק דרך Super URL, כלי מעקב על הדירוג באמאזון, כלי מעקב על מיקום המוצר שלכם בתוצאות חיפוש בוריאציות שונות, כלי מחקר לחיפוש מילות מפתח, ריגול אחרי מתחרים, קבוצות סקירה ועוד!

Review Kick

עוד פיתוח מעולה מהיוצרים של Jungle Scout, כרגע הכלי הוא בחינם. תוכלו לחלק כמה קופונים שאתם רק רוצים, להסתכל על הפרופילים האישיים של הסוקרים שלכם לפני שאתם מביאים להם את הקופון ולהחליט אם הם מתאימים לכם.

Tomoson

אתר זה מרכז בלוגרים המעוניינים לסקור מוצרים ועוזר לחבר בין מוכרים המעוניינים במשאירי ביקורות. יש 30 יום ניסיון ללא תשלום ואפשר לקבל 25 ביקורות ראשונות בחינם.

UPC/BARCODES – ברקודים למוצרים באמאזון

EasyUPC

אתר לרכישת UPC Barcodes

BarCodesTalk

עוד אתר לרכישת UPC/Barcodes


שונות

אמאזון - Amz Suite

AMZ Suite

ישנם מוצרים שנרכשים אבל בסופו של דבר הלקוחות מחזירים את המוצר

והרבה פעמים קורה שאמאזון "שוכחים" להחזיר לנו את הכסף, הכלי הזה פותר את הבעיה הזאת ומוצא לנו את המקרים שאמאזון שכחו לתת לנו כסף, ופשוט גורם לנו לקבל את ההחזר המגיע לנו, האתר לוקח 1.5$ דולר על כל קייס שהוא פתר בשבילכם

iCount

מערכת הנהלת חשבונות פשוטה ובטוחה. 45 יום מתנה לנרשמים!
חשבונית ירוקה – דיגיטלית · אין צורך להדפיס פנקסים