אודות

Sellertrip

אור ממן

נעים מאוד, שמי אור ממן ואני משווק דיגיטלי.
אני עושה את זה כבר למעלה מ-8 שנים בהן ניהלתי תקציבי פרסום של מעל ₪20,000,000, ייצרתי מעל 50,000 לידים, ועזרתי ללקוחות למכור במילוני שקלים.

את השירות הצבאי (אי שם בשנת 2011) עשיתי כלוחם בחיל האיסוף הקרבי, ביחידה הרגלית. שם, ברגעים קשים פיזית ומנטלית סיגלתי לעצמי יכולות שמשרתים אותי ביומיום- חוסן נפשי, נחישות ודבקות במטרה. 

למדתי שגם כשאתה חושב שהגעת לקצה היכולת הפיזית או המנטלית שלך, ואתה בטוח באותו רגע שזהו, אין מצב שאתה יכול להמשיך לתפור את ההר הזה עם 60 קילו על הגב (במיוחד אחרי שהלכת כבר כל הלילה), בדיוק ברגע הזה- אתה מבין שאתה יכול להפיק מעצמך הרבה יותר ממה שחשבת שאתה יכול.

לונג סטורי שורט – מהר מאוד אחרי השחרור מהצבא נכנסתי לעולם השיווק באינטרנט.

התחלתי את המסע שלי בדיגיטל בתחום ה-Drop Shipping. לאחר מכן התעסקתי בתחום ה-Private Label וה-eCommerce, שם ייצרתי מוצרים בסין ושיווקתי אותם באתר Amazon USA, וגם במקביל להכל עסקתי ב-Affiliate Marketing.

עם הניסיון שצברתי התחלתי לעבוד כמנהל קמפיינים (PPC) בכיר באחד המשרדים החזקים בישראל. שם אני נמצא עד היום, מנהל תקציבים במאות אלפי שקלים בפייסבוק, גוגל, טוויטר, טיקטוק, ועוד.

במקביל לעבודתי כשכיר אני גם מציע שירותי פרסום ממומן בדיגיטל אותם תוכלו לראות בעמוד הבא: שירותים

הנה פירוט של הכלים איתם אני יודע לעבוד כיום:

מערכות פרסום:

Google: Search, Display Network, Facebook, Instagram, Twitter, Email Marketing, SMS Marketing, TikTok

מיומנות וידע:

Copywriting, Digital Media Strategist, Affiliate Marketing, Google SEO, Landing Page Creation / Optimization, Content Creation, Keyword Research, Monetization, Competitive Intelligence.

כלים נוספים:

Google: Analytics, Tag Manager, Optimizer, AdWords Editor, Data Studio, Drive Docs, Sheets, And AdSense. Office (Excel, Word, etc), Zapier, Supermetrics, WordPress, Elementor, Asana, SEMrush, Ahrefs.

הסמכות שברשותי

הסמכת פרסום בגוגל דיספליי - Google Ads Display Certification
הסמכת פרסום בגוגל דיספליי - Google Ads Display Certification
הסמכת פרסום בגוגל אפליקציות- Google Ads Apps Certification
הסמכת פרסום בגוגל אפליקציות- Google Ads Apps Certification